Lovien Emulsion Oxidant 1000ml 5VOL (Magiccolor) – Oxidační krém

99 

Lovien Emulsion Oxidant 1000ml 5VOL (Magiccolor) – Oxidační krém od spolehlivého výrobce Lovien je u nás za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Lovien Emulsion Oxidant 1000ml 5VOL (Magiccolor) – Oxidační krém – zboží máme ted u nás za 99 Kč.

Katalogové číslo: 6133 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lovien Emulsion Oxidant 1000ml 5VOL (Magiccolor) – Oxidační krém od společnosti s úžasnou pověstí Lovien lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Krémový peroxid o síle 5 VOL (1,5%) vhodný při míchání barvy Lovin Color. Je charakteristický svojí stabilitou a není agresivní k pokožce hlavy. Lehce parfemovaný. LOVIEN Lovien Essential byl zrozen, aby uspokojil nejnáročnější klienty. Neustálý výzkum firmy Lovien Essential, který se snaží o vytváření nových vzorců a formulí, méně škodlivých jak jen je to možné jak pro lidi tai i životní prostředí a s dlouhotrvajícími zkušenostmi s více než 40 let v kosmetickém průmyslu přináší produkty které jsou ceněné pro mnoho kritérií nezbytnými při profesionální praci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lovien
  • EAN: 6133
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml.  . . . . . . . . .
Lovien Emulsion Oxidant 1000ml 5VOL (Magiccolor) – Oxidační krém
99