Lovien Botul Filler Mask 250ml – Botul maska

319 

Lovien Botul Filler Mask 250ml – Botul maska od tohoto skvělého výrobce Lovien je k získání právě teď u nás za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Lovien Botul Filler Mask 250ml – Botul maska aktuálně výhodně za 319 Kč.

Katalogové číslo: 8025971014735 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lovien Botul Filler Mask 250ml – Botul maska od našeho výrobce Lovien je k dostátní teď u nás za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Maska poskytuje hloubkovou rekonstrukci suchým, polámaným a poškozeným vlasům. Obsahuje keratin, arginin a kolagen, díky nimž doplňuje kapilární vlákno vlasu a intezivně ho vyživuje. Zároveň ho posiluje a poskytuje vlasům objem. Molekuly botulu pronikají hluboko do vlasu a vyplňují jeho narušené oblasti. Vlasová vlákna zevnitř vyztuží. Maska vhodná pro vlasy suché a poškozené, vlasy s roztřepenými konečky a vlasy bez lesku. Použití: Přípravek vmasírujte do vlasů a nechte jej působit asi 5 min. Následně opláchněte. Lovien Essential Lovien Essential byl zrozen, aby uspokojil nejnáročnější klienty. Neustálý výzkum firmy Lovien Essential, který se snaží o vytváření nových vzorců a formulí, méně škodlivých jak jen je to možné jak pro lidi, tak i i životní prostředí. S dlouhotrvajícími zkušenostmi z více než 40 let v kosmetickém průmyslu přináší produkty, které jsou ceněné pro mnoho kritérií nezbytných při profesionální praci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lovien
  • EAN: 8025971014735
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Lovien Botul Filler Mask 250ml - Botul maska
Lovien Botul Filler Mask 250ml – Botul maska
319