L´Oréal Professionnel Šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Shampoo) 750 ml

636 

L´Oréal Professionnel Šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Shampoo) 750 ml od výrobce s dlouholetou historií L´Oréal Professionnel . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. L´Oréal Professionnel Šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Shampoo) 750 ml – nyní zakoupíte od 636 Kč.

Katalogové číslo: 3474636975761 Kategorie: , , Štítek:

Popis

L´Oréal Professionnel Šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Shampoo) 750 ml s pečetí kvality od L´Oréal Professionnel – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Jsou vaše vlasy v délkách oslabené a ztenčené? Obáváte se, že vám profesionální kadeřník doporučí zastřihnout konečky víc, než si přejete? Navraťte svým vlasům sílu, pevnost a odolnost a dosáhněte své vysněné délky. Šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer představuje ideální rovnováhu mezi vysokou kosmeticitou a lehkostí. Díky exkluzivní vyplňující patentované technologii si teď můžete zachovat své milované dlouhé vlasy. Testovali jste: 100 % testujících doporučuje šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer. Výsledky testování . Pro optimální výsledný efekt používejte společně s maskou na obnovu délek ze stejné řady Serie Expert Pro Longer .

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Professionnel
  • EAN: 3474636975761
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”750 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy mastné, vlasy normální, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro roztřepené konečky”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Professionnel Šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Shampoo) 500 ml
L´Oréal Professionnel Šampon pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Shampoo) 750 ml
636