L´Oréal Professionnel Regenerační a rozjasňující šampon pro blond vlasy Série Expert Blondifier (Gloss Shampoo) 300 ml

335 

L´Oréal Professionnel Regenerační a rozjasňující šampon pro blond vlasy Série Expert Blondifier (Gloss Shampoo) 300 ml od kvalitní značky L´Oréal Professionnel je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. L´Oréal Professionnel Regenerační a rozjasňující šampon pro blond vlasy Série Expert Blondifier (Gloss Shampoo) 300 ml – nyní můžete mít za 335 Kč.

Katalogové číslo: 3474636974382 Kategorie: , , Štítek:

Popis

L´Oréal Professionnel Regenerační a rozjasňující šampon pro blond vlasy Série Expert Blondifier (Gloss Shampoo) 300 ml od výrobce s mnohaletou tradicí L´Oréal Professionnel je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Rozjasňující šampon Série Expert Blondifier je určen pro všechny typy a odstíny blond vlasů. Důkladně myje vlasy a čistí pokožku hlavy, regeneruje a vyživuje vlasy během mytí a zanechává je lesklé a hebké. Navíc prodlužuje barvu vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Professionnel
  • EAN: 3474636974382
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Prodlužující, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Professionnel Regenerační a rozjasňující šampon pro blond vlasy Série Expert Blondifier (Gloss Shampoo) 500 ml
L´Oréal Professionnel Regenerační a rozjasňující šampon pro blond vlasy Série Expert Blondifier (Gloss Shampoo) 300 ml
335