L´Oréal Professionnel Profesionální parní žehlička na vlasy SteamPod 4

8499 

L´Oréal Professionnel Profesionální parní žehlička na vlasy SteamPod 4 od našeho výrobce L´Oréal Professionnel , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. L´Oréal Professionnel Profesionální parní žehlička na vlasy SteamPod 4 – nyní můžete mít za 8499 Kč.

Katalogové číslo: 3474637116415 Kategorie: , , Štítek:

Popis

L´Oréal Professionnel Profesionální parní žehlička na vlasy SteamPod 4 od skvělého a známého výrobce L´Oréal Professionnel je u nás za bezkonkurenční cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Objevte SteamPod 4, multifunkční profesionální parní žehličku od L’Oréal Professionnel. Pro všechny druhy účesů a všechny typy vlasů. Patentovaná parní technologie. Až 3x rychlejší¹, až 2x uhlazenější¹, až o 95 % menší poškození vlasů². S žehličkou SteamPod 4 získáte sadu 3 hřebínků optimalizujících rozptyl páry, termoochranné kryty pro bezpečné žehlení a teplu odolné cestovní pouzdro. ¹Instrumentální test, SteamPod 4 ve srovnání se SteamPod 4 bez páry a hřebínku. Testováno na vlasech typu V (kudrnaté vlasy). ²Lámavost vlasů měřena po opakovaném pročesávání zesvětlených vlasů typu V (kudranaté vlasy) po 15 tazích SteamPod 4, ve srovnání se SteamPod 4 bez páry a hřebínku.

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Professionnel
  • EAN: 3474637116415
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Professionnel Profesionální parní žehlička na vlasy SteamPod 4
L´Oréal Professionnel Profesionální parní žehlička na vlasy SteamPod 4
8499