L´Oréal Professionnel Posilující kondicionér pro jemné vlasy Série Expert (B6 + Biotin Inforcer) 200 ml – nové balení

343 

L´Oréal Professionnel Posilující kondicionér pro jemné vlasy Série Expert (B6 + Biotin Inforcer) 200 ml – nové balení s pečetí kvality od L´Oréal Professionnel . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. L´Oréal Professionnel Posilující kondicionér pro jemné vlasy Série Expert (B6 + Biotin Inforcer) 200 ml – nové balení momentálně k dispozici za 343 Kč.

Katalogové číslo: 3474636975211 Kategorie: , Štítek:

Popis

L´Oréal Professionnel Posilující kondicionér pro jemné vlasy Série Expert (B6 + Biotin Inforcer) 200 ml – nové balení od známého předního výrobce L´Oréal Professionnel je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Posilující kondicionér pro jemné vlasy posiluje vlasy a zvyšuje jejich pružnost již po prvním použití. Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty značky Loreal Professionnel .

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Professionnel
  • EAN: 3474636975211
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Pro roztřepené konečky, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Professionnel Posilující kondicionér pro jemné vlasy Série Expert (B6 + Biotin Inforcer) 500 ml
L´Oréal Professionnel Posilující kondicionér pro jemné vlasy Série Expert (B6 + Biotin Inforcer) 200 ml – nové balení
343