L´Oréal Professionnel Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner) 200 ml

361 

L´Oréal Professionnel Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner) 200 ml od tohoto výrobce L´Oréal Professionnel , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. L´Oréal Professionnel Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner) 200 ml aktuálně v akci od 361 Kč.

Katalogové číslo: 3474636976119 Kategorie: , Štítek:

Popis

L´Oréal Professionnel Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner) 200 ml od dodavatele s dobrým jménem L´Oréal Professionnel , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Dlouhé vlasy potřebují výjimečnou péči a to zejména v délkách a konečcích, které jsou nejnáchylnější k oslabení a lámaní. Kondicionér Serie Expert Pro Longer poskytne vašim vlasům lehkou nezatěžující výživu pro posílení a plnější vzhled. Teď už si nemusíte nechat zastřihnout konečky víc, než si přejete.

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Professionnel
  • EAN: 3474636976119
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy mastné, vlasy normální, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro roztřepené konečky, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Professionnel Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner) 500 ml
L´Oréal Professionnel Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner) 200 ml
361