Loréal Professionnel Hair Touch Up Black 75ml – Korektor na odrosty

280 

Loréal Professionnel Hair Touch Up Black 75ml – Korektor na odrosty od výrobce s dlouholetou historií Loréal Professionnel je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Loréal Professionnel Hair Touch Up Black 75ml – Korektor na odrosty právě teď za cenu 280 Kč.

Katalogové číslo: 3271 Kategorie: , Štítek:

Popis

Loréal Professionnel Hair Touch Up Black 75ml – Korektor na odrosty od spolehlivého výrobce Loréal Professionnel je momentálně ve výhodné akci. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Snižte viditelnost kořenů a bojujte s šedými vlasy mezi barveními s L’Oreal Professionnel Hair Touch Up. Tento lehký sprej s make-up pigmenty bezproblémově splyne s vlasy a poskytuje dokonalé pokrytí pro maskování nežádoucí šedé, takže se budete cítit sebevědomě celý den. Vhodný je pro všechny typy vlasů. Jeho pokročilá technologie Freeze Dry zajišťuje okamžité uschnutí a kvalitní tryska nabízí přesnou aplikaci bez problémů. Vyplachuje se snadno šamponem. Použití: Dobře protřepejte. Funguje nejlépe na suchých upravených vlasech. Stříkejte na nežádoucí šedé oblasti a dokončete prsty pro přirozeně vypadající výsledek. L’OREAL PROFESSIONNEL Globální profesionální značka pro péči o vlasy patřící pod francouzský L’Oréal Group vyrábí inovativní produkty pro péči o vlasy testované a schválené největšími jmény v kadeřnictví. Neustále usiluje o zachování nejvyšších standardů kvality ve spojení s vysokým výkonem, pohodlím a bezpečností. Eugène Schueller, skutečný průkopník v oblasti výzkumu, využil své geniality k tomu, aby poskytl spolehlivé řešení pro potřeby kadeřníků. Vytvořil první bezpečné barvivo na vlasy, tzv. Oréal. Od roku 1909 společnost L’Oréal Professionnel nepřetržitě zajišťovala vlasovou technologii kadeřníkům a jejich klientům, aby uspokojily všechny své vlasové potřeby. Společnost podporuje více než 800 módních přehlídek po celém světě. L’Oréal Professionnel inspiruje salonní trendy a pomáhá kadeřníkům znovu vytvářet nejdokonalejší styly. Společnost L’Oréal Professionnel se zavázala pomáhat kadeřníkům ve své každodenní praxi tím, že zlepšuje jejich pracovní podmínky, učí je nejnovějším stylingovým technikám a vyvíjí služby, které předvádějí jejich odborné znalosti a dovednosti. Společnost L’Oréal Professionnel je rovněž odhodlána vyvíjet vysoce kvalitní produkty šetrné k životnímu prostředí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Loréal Professionnel
  • EAN: 3271
  • Další vlastnosti: Objem 75 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Loréal Professionnel Hair Touch Up Black 75ml - Korektor na odrosty
Loréal Professionnel Hair Touch Up Black 75ml – Korektor na odrosty
280