L´Oréal Professionnel Fixační sprej s ochranou proti vlhkosti Fix Anti-Frizz 400 ml

547 

L´Oréal Professionnel Fixační sprej s ochranou proti vlhkosti Fix Anti-Frizz 400 ml od společnosti s výborným jménem L´Oréal Professionnel – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. L´Oréal Professionnel Fixační sprej s ochranou proti vlhkosti Fix Anti-Frizz 400 ml za super cenu 547 Kč.

Katalogové číslo: 30162846 Kategorie: , Štítek:

Popis

L´Oréal Professionnel Fixační sprej s ochranou proti vlhkosti Fix Anti-Frizz 400 ml od našeho známého výrobce L´Oréal Professionnel je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Fixační sprej s novou technologií anti-frizz pro dokonale zpevněný účes. Jedinečné složení nabízí silnou fixaci (stupeň 4) bez ztuhnutí vlasů. Sprej má příjemnou vůni bylin a ovoce. Určeno pro vlasy se sklonem ke krepatění ve vlhkém prostředí, přirozeně kudrnaté a suché vlasy i vlasy citlivé (barvené, natočené, trvalené). A už jste slyšeli o revolučním patentovaném vlasovém clipu Linziclip? Linziclip je zcela nově vyvinutý, ozubený a plně patentovaný vlasový skřipec, který vás uchvátí stejně tak, jako uchvátil celý svět! Linziclip , stačí sepnout a jít!

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Professionnel
  • EAN: 30162846
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”400 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální, vlasy poškozené, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Spreje, mlhy, Laky”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Professionnel Fixační sprej s ochranou proti vlhkosti Fix Anti-Frizz 400 ml
L´Oréal Professionnel Fixační sprej s ochranou proti vlhkosti Fix Anti-Frizz 400 ml
547