L´Oréal Paris Šampon pro melírované, blond a stříbrné vlasy Elseve Color-Vive Purple (Shampoo) 200 ml

145 

L´Oréal Paris Šampon pro melírované, blond a stříbrné vlasy Elseve Color-Vive Purple (Shampoo) 200 ml od skvělé a známé značky L´Oréal Paris . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. L´Oréal Paris Šampon pro melírované, blond a stříbrné vlasy Elseve Color-Vive Purple (Shampoo) 200 ml v současnosti za 145 Kč.

Katalogové číslo: 3600523699155 Kategorie: , , Štítek:

Popis

L´Oréal Paris Šampon pro melírované, blond a stříbrné vlasy Elseve Color-Vive Purple (Shampoo) 200 ml od dodavatele se skvělou pověstí L´Oréal Paris lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Složení šamponu je obohacené o fialové pigmenty, které okamžitě neutralizují žluté a oranžové tóny. Šampon je vhodný pro blond, šedé a melírované vlasy. Při aplikaci použijte rukavice.

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Paris
  • EAN: 3600523699155
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy blonďaté, vlasy normální, vlasy šedé”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Paris Šampon pro melírované
L´Oréal Paris Šampon pro melírované, blond a stříbrné vlasy Elseve Color-Vive Purple (Shampoo) 200 ml
145