L´Oréal Paris Hydratační balzám na vlasy s kyselinou hyaluronovou Elseve Hyaluron Plump 72H (Hydrating Balm) 400 ml

164 

L´Oréal Paris Hydratační balzám na vlasy s kyselinou hyaluronovou Elseve Hyaluron Plump 72H (Hydrating Balm) 400 ml značky s tradicí a dobrou pověstí L´Oréal Paris lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. L´Oréal Paris Hydratační balzám na vlasy s kyselinou hyaluronovou Elseve Hyaluron Plump 72H (Hydrating Balm) 400 ml momentálně v akci za 164 Kč.

Katalogové číslo: 3600524029630 Kategorie: , Štítek:

Popis

L´Oréal Paris Hydratační balzám na vlasy s kyselinou hyaluronovou Elseve Hyaluron Plump 72H (Hydrating Balm) 400 ml od známého výrobce L´Oréal Paris je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Vlasy jako bez života? To je známka dehydratovaných vlasů. Hydratační balzám Hyaluron Plump usnadňuje rozčesávání a hydratuje je až po dobu 72 hodin**, pro lesklejší, 10x více hydratované** vlasy plné života bez zatížení. Kyselina hyaluronová se nachází přirozeně v těle, je schopná vázat až 1000x více vody, než sama váží a pomáhá vlasům znovu dodat hydrataci. **Instrumentální test na šamponu + balzámu

 

Informace o produktu

  • Značka: L´Oréal Paris
  • EAN: 3600524029630
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”400 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy suché”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Pro snadné rozčesávání”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
L´Oréal Paris Hydratační balzám na vlasy s kyselinou hyaluronovou Elseve Hyaluron Plump 72H (Hydrating Balm) 200 ml
L´Oréal Paris Hydratační balzám na vlasy s kyselinou hyaluronovou Elseve Hyaluron Plump 72H (Hydrating Balm) 400 ml
164