Londa Professional Hloubkově obnovující maska na vlasy Velvet Oil (Treatment) 750 ml

477 

Londa Professional Hloubkově obnovující maska na vlasy Velvet Oil (Treatment) 750 ml od společnosti se zárukou kvality Londa Professional je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Londa Professional Hloubkově obnovující maska na vlasy Velvet Oil (Treatment) 750 ml , zboží pořídíte ted u nás za 477 Kč.

Katalogové číslo: 8005610563541 Kategorie: , Štítek:

Popis

Londa Professional Hloubkově obnovující maska na vlasy Velvet Oil (Treatment) 750 ml od přední společnosti Londa Professional lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Obnovující maska pro oživení vlasů. Regeneruje vlasy a posiluje je. Proniká do hloubky, kde vlasy hydratuje a vyživuje. Zanechává vlasy na pohled zdravější a na dotek hebčí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Londa Professional
  • EAN: 8005610563541
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”750 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Londa Professional Hloubkově obnovující maska na vlasy Velvet Oil (Treatment) 200 ml
Londa Professional Hloubkově obnovující maska na vlasy Velvet Oil (Treatment) 750 ml
477