Klorane Vyživující šampon pro suché vlasy Bio Máslo Cupuaçu BIO (Repairing Shampoo) 200 ml

276 

Klorane Vyživující šampon pro suché vlasy Bio Máslo Cupuaçu BIO (Repairing Shampoo) 200 ml od značky s dlouholetou tradicí Klorane , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Klorane Vyživující šampon pro suché vlasy Bio Máslo Cupuaçu BIO (Repairing Shampoo) 200 ml za bezkonkureční cenu 276 Kč.

Katalogové číslo: 3282770144741 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Klorane Vyživující šampon pro suché vlasy Bio Máslo Cupuaçu BIO (Repairing Shampoo) 200 ml od skvělé značky Klorane je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Tento šampon intenzivně a do hloubky vyživuje velmi suché vlasy. To vše díky obsahu bio máslu Cupuaçu, které nabízí vyživující a hojivé účinky. Vaše vlasy budou posílené, dlouhodobě hebké, pružné, lesklé a snadněji se rozčesatelné.

 

Informace o produktu

  • Značka: Klorane
  • EAN: 3282770144741
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”BIO”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro snadné rozčesávání, Vyživující, Regenerační”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika”}}.  . . . . . . . . .
Klorane Vyživující šampon pro suché vlasy Bio Máslo Cupuaçu BIO (Repairing Shampoo) 400 ml
Klorane Vyživující šampon pro suché vlasy Bio Máslo Cupuaçu BIO (Repairing Shampoo) 200 ml
276