Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml – Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1

119 

Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml – Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1 od výrobce s mnohaletou tradicí Kléral Systém , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml – Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1 ve slevě pouze nyní za 119 Kč.

Katalogové číslo: 8025971005542 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml – Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1 od předního výrobce Kléral Systém je právě teď u nás za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Intenzivní barva pro módní trendy a výrazný barevný efekt. Přítomnost peroxidu vodíku způsobuje vzájemnou reakci pigmentů, která zajišťuje dlouhotrvající stálou barvu. Výsledek: Maximální krycí schopnost Lesklé, zářivé a extravagantní odlesky Intenzivní odstíny Dlouhotrvající barva Výběr peroxidu: Magicrazy barvy se doporučují míchat s Lovien Peroxidem 9% (30 VOL) v poměru 1:1,5. Před barvením je potřeba zesvětlit vlas na minimálně odstín č.8. Čím je vlas světlejší, tím je výsledný odstín výraznější. Míchací nádoba nesmí být z kovu (doporučujeme plastovou misku) a nanáší se plastovým štětcem. Vše pečlivě omyté a čisté. První barvení (nebarvený vlas): Naneste barvící směs asi 2 cm od kořínků vlasů a nechte působit 25 minut. Poté připravte znovu barvící směs s přidáím 5 ml vlažné vody, naneste k odrostům a poté do celé délky vlasů. Nechte působit dalších 20 minut. Šedivé vlasy + odrosty + dobarvování: Naneste k odrostům (1:1,5 + 30VOL) a nechte působit 45 minut. Připravte tutéž směs s přidáním 5 ml vody, naneste do celé délky vlasů a nechte působit dalších 5-10 minut. Po uplynutí potřebné doby k barvení vše pečlivě vymyjte šamponem pro barvené vlasy a upravte do požadovaného účesu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kléral Systém
  • EAN: 8025971005542
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Kléral Magicrazy Blue Levander B1.  . . . . . . . . .
Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml - Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1
Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml – Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1
119