KIEPE Professional Profesionální ionizační keramický kartáč na vlasy K-Tune 38 mm

1165 

KIEPE Professional Profesionální ionizační keramický kartáč na vlasy K-Tune 38 mm od tohoto předního výrobce KIEPE Professional . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. KIEPE Professional Profesionální ionizační keramický kartáč na vlasy K-Tune 38 mm – nyní můžete mít za 1165 Kč.

Popis

KIEPE Professional Profesionální ionizační keramický kartáč na vlasy K-Tune 38 mm od společnosti se zárukou kvality KIEPE Professional je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Profesionální kartáč K-Tune využívá nejnovější iontovou technologii k dosažení perfektního účesu nejen v kadeřnických salonech, ale i doma. Má keramickou hlavici, která rovnoměrně rozvádí a udržuje teplotu a současně zabraňuje přehřátí. Nylonové štětiny budou šetrné k vašim vlasům. Použitím tohoto kartáče vytvoříte přirozený objem vlasů, vlny nebo dosáhnete dokonalého uhlazení.

 

Informace o produktu

  • Značka: KIEPE Professional
  • EAN: 8008981863807
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
KIEPE Professional Profesionální ionizační keramický kartáč na vlasy K-Tune 45 mm
KIEPE Professional Profesionální ionizační keramický kartáč na vlasy K-Tune 38 mm
1165