KIEPE Professional Profesionální bezdrátová žehlička TOY

2480 

KIEPE Professional Profesionální bezdrátová žehlička TOY od naší známé značky KIEPE Professional je u nás k dispozici opravdu výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. KIEPE Professional Profesionální bezdrátová žehlička TOY , zboží pořídíte ted u nás za 2480 Kč.

Katalogové číslo: 8008981910730 Kategorie: , , Štítek:

Popis

KIEPE Professional Profesionální bezdrátová žehlička TOY od značky se skvělou pověstí KIEPE Professional lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

KIEPE TOY MINI ŽEHLIČKA – profesionální bezdrátová digitální MINI žehlička na vlasy s inovativní technologií Flex-Q a povrchovou úpravou nano- titan destiček. Novými funkcemi. Pohyblivé desky pro snadné vytvoření perfektních vln a objemu vašich vlasů nebo na dokonalé uhlazení vlasů. Na tepelné desky je použit nano-titanový povrch který zaručuje maximální styling a antistatický efekt. Nová digitální technologie Digital-HC pro lepší kontrolu a nastavení teploty. V připadě, že zařízení není užíváno po dobu 30 minut, žehlička se sama automaticky vypne a vstoupí do režimu spánku. Velikost destiček .

 

Informace o produktu

  • Značka: KIEPE Professional
  • EAN: 8008981910730
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
KIEPE Professional Profesionální bezdrátová žehlička TOY
KIEPE Professional Profesionální bezdrátová žehlička TOY
2480