KIEPE Black Set – set clipper a shaver + ClipperCare PLUS – sprej na čistenie 5v1, 400 ml

3500 

KIEPE Black Set – set clipper a shaver + ClipperCare PLUS – sprej na čistenie 5v1, 400 ml od skvělého výrobce Barberservis lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. KIEPE Black Set – set clipper a shaver + ClipperCare PLUS – sprej na čistenie 5v1, 400 ml – nyní pořídíte za super cenu 3500 Kč.

Popis

KIEPE Black Set – set clipper a shaver + ClipperCare PLUS – sprej na čistenie 5v1, 400 ml od této značky lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

KIEPE Power Up Hair Clipper - profesionální stříhací strojek na akumulátor s vysokým výkonem BLDC brushless motoru – synchronní stejnosměrný motor s otáčkami až 7000 ot / min. Doba nabíjení 120 min, provoz na akumulátor až 240 min – nouzově lze napojit na adaptér. Nastavení výšky střihu přímo na stříhací hlavě od 0,7 – 3mm pomocí páčky. Kvalitní titanová stříhací hlava šířky 45mm má integrovanou ochranu poranění pokožky, má nízké tření a tudíž se méně zahřívá (samozřejmě je třeba důkladné čištění a mazání po a před každým použití. šířka hlavice: 45 mmPro Lithium Ion baterie7000 rpmkapacita 2200 mAhdoba nabití – 120 minutvýdrž 240 minutživotnost: 2000 hodintichý chodnízké třenínepřehřívá seolej na mazání 10ml – doporučujeme dokoupit víceúčelový sprej – vyčistí, namaže a ochladí, dezinfikuje ZDE. Balení obsahuje: strojek Power Up, nabíjecí kabel a stojan, chránič čepele, štěteček na očištění, olejíček, 5 magnetických nástavců ve velikostech: 1,5, 3, 6, 10, 13. Kiepe Twice Finish Shaver - holicí strojek. Holicí strojek se dvěma plovoucími čepelemi z nerezavějící oceli pro snadné klouzání po pokožce, s ultra tenkými hypo-alergenní zlatými titanovými fóliemi. Ideální na klasické každodenní holení obličejové části, na profesionální používání – holení celé hlavy doporučujeme výkonnější ,, nulky "značky Wahl nebo Andis. Výsuvný zastřihovač je ideální pro péči o vousy, bradu a kotlety. Strojek lze použít bezdrátově, v případě potřeby i síťově. Lithium Ion bateriena jedno nabití vydrží 60 minutdoba nabíjení: 60 minuthmotnost: 130g Balení obsahuje: Twice Finish shaver, štěteček na očištění, nabíjecí kabel. Použití: Aby se prodloužila životnost baterie, první nabíjení musí být provedeno 8 hodin. Následné už budete nabíjet pouze 60 minut. SHAVER je vhodný a určený pro finální úpravu vlasů a chlupů, doholování (max. délka: 3 mm).

 

Informace o produktu

  • EAN: 16285
  • Značka: Barberservis
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Zastřihovače vlasů a vousů
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
KIEPE Black Set - set clipper a shaver + ClipperCare PLUS - sprej na čistenie 5v1
KIEPE Black Set – set clipper a shaver + ClipperCare PLUS – sprej na čistenie 5v1, 400 ml
3500