Kallos Jemná hydratační maska na vlasy s třešní a vitamíny (Conditioning Cherry Hair Mask) 275 ml

64 

Kallos Jemná hydratační maska na vlasy s třešní a vitamíny (Conditioning Cherry Hair Mask) 275 ml od kvalitní společnosti Kallos . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Kallos Jemná hydratační maska na vlasy s třešní a vitamíny (Conditioning Cherry Hair Mask) 275 ml právě nyní za skvělou cenu 64 Kč.

Katalogové číslo: 5998889511982 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kallos Jemná hydratační maska na vlasy s třešní a vitamíny (Conditioning Cherry Hair Mask) 275 ml od našeho známého výrobce Kallos , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Jemná hydratační maska na vlasy s třešní a vitamíny (Conditioning Cherry Hair Mask) hydratuje, vyživuje a oživuje suché vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kallos
  • EAN: 5998889511982
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”275 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Kallos Jemná hydratační maska na vlasy s třešní a vitamíny (Conditioning Cherry Hair Mask) 1000 ml
Kallos Jemná hydratační maska na vlasy s třešní a vitamíny (Conditioning Cherry Hair Mask) 275 ml
64