Johnson´s Jemný šampon pro děti Shiny Drops (Shampoo) 500 ml

129 

Johnson´s Jemný šampon pro děti Shiny Drops (Shampoo) 500 ml od dodavatele s dlouholetou historií Johnson´s je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Johnson´s Jemný šampon pro děti Shiny Drops (Shampoo) 500 ml – nyní pořídíte od 129 Kč.

Katalogové číslo: 3574669907200 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Johnson´s Jemný šampon pro děti Shiny Drops (Shampoo) 500 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Johnson´s je právě teď u nás za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Jak dítě roste, potřeby jeho vlásků se mění. Šampon Shiny Drops je speciálně navržen tak, aby na rozdíl od běžných produktů pro dospělé byl šetrný, a přitom nabízí pokročilou péči. Šampon obsahuje kapku arganového oleje a hedvábné proteiny a zanechává vlásky hedvábně jemné, hebké a zdravé na pohled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Johnson´s
  • EAN: 3574669907200
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”chlapecké, dívčí”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”}}.  . . . . . . . . .
Johnson´s Jemný šampon pro děti Shiny Drops (Shampoo) 500 ml
Johnson´s Jemný šampon pro děti Shiny Drops (Shampoo) 500 ml
129