John Frieda Hydratační šampon na suché vlasy Hydrate & Recharge (Shampoo) 250 ml

140 

John Frieda Hydratační šampon na suché vlasy Hydrate & Recharge (Shampoo) 250 ml od společnosti John Frieda – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. John Frieda Hydratační šampon na suché vlasy Hydrate & Recharge (Shampoo) 250 ml za bezkonkureční cenu 140 Kč.

Katalogové číslo: 5037156263633 Kategorie: , , Štítek:

Popis

John Frieda Hydratační šampon na suché vlasy Hydrate & Recharge (Shampoo) 250 ml od značky se skvělou pověstí John Frieda je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Vaše vlasy jsou každý den vystaveny mnoha účinkům vysoušení, které odvádějí vlhkost a vlasy jsou žíznivé, křehké a bez života. Šampon John Frieda Hydrate & Recharge uhasí žíznivé vlasy bez života přívalem silné hydratace. Tento hydratační šampon, naplněný kapkami bohatými na živiny obsahující monoi olej a keratin, transformuje suché prameny bez života na hedvábné vlasy, které se s vámi pohybují. Šampon pro suché, dehydrované vlasy Složení s kapkami bohatými na živiny Bezpečné pro použití na přírodní nebo barevně ošetřené vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: John Frieda
  • EAN: 5037156263633
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
John Frieda Hydratační šampon na suché vlasy Hydrate & Recharge (Shampoo) 250 ml
John Frieda Hydratační šampon na suché vlasy Hydrate & Recharge (Shampoo) 250 ml
140