Hessler Vlasový Kondicionér s Keratinem a Panthenolem 1000ml

85 

Hessler Vlasový Kondicionér s Keratinem a Panthenolem 1000ml od značky Hessler , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Hessler Vlasový Kondicionér s Keratinem a Panthenolem 1000ml ve výhodné slevě 85 Kč.

Katalogové číslo: 8595151100430 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hessler Vlasový Kondicionér s Keratinem a Panthenolem 1000ml od našeho známého výrobce Hessler je nyní k dostání výhodně za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Ekonomický kondicioner s velmi rychlým účinkem, s obsahem keratinu (vlasového proteinu) a panthenolu (provitaminu B5). Umožňuje dokonalé pročesání vlasů za sucha i za mokra, zajišťuje snadnou úpravu účesu, zlepšuje vzhled vlasů a dodává jim lesk a zdraví, zabezpečuje dobrou stabilizaci účesu a dodává vlasům objem. Složení: keratin (vlasový protein) panthenol (provitamin B5) Použití: Balzám rovnoměrně naneste na vlhké vlasy, ponechte chvíli působit a spláchněte vodou. Hessler kosmetika Hessler kosmetika je česká firma, která se zabývá především výrobou profesionální vlasové kosmetiky. Všechny výrobky pocházejí z vlastního vývoje firmy, ve kterém jsou využity zkušenosti z dlouhodobé praxe ve výzkumu kosmetiky. Vývoj nových výrobků je založen na využití nejnovějších kosmetologických poznatků. Od samého počátku činnosti firmy je kladen důraz na maximální kvalitu výrobků při jejich cenové dostupnosti. Pro výrobu jsou používány pouze prvotřídní suroviny od renomovaných dodavatelů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hessler
  • EAN: 8595151100430
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Hessler Vlasový Kondicionér s Keratinem a Panthenolem 1000ml
Hessler Vlasový Kondicionér s Keratinem a Panthenolem 1000ml
85