Hessler Styling Hair Spray 1000ml

139 

Hessler Styling Hair Spray 1000ml od značky s dlouholetou historií Hessler , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Hessler Styling Hair Spray 1000ml ve skvělé akci za 139 Kč.

Katalogové číslo: 8595151100409 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hessler Styling Hair Spray 1000ml od skvělého výrobce Hessler . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Tužidlo na vlasy ve formě spreje. Vlasy dokonale tuží, chrání, dodává jim lesk a usnadňuje jejich rozčesávání. Dodává účesu plnost, pružnost a zvyšuje objem vlasů, při čemž je neslepuje ani nezatěžuje. Vlasy chrání před škodlivým UV zářením, chrání je před škodlivými vlivy. Použití: Nastříkejte rovnoměrně na vlasy, rozčešte a vytvarujte účes. Hessler kosmetika Hessler kosmetika je česká firma, která se zabývá především výrobou profesionální vlasové kosmetiky. Všechny výrobky pocházejí z vlastního vývoje firmy, ve kterém jsou využity zkušenosti z dlouhodobé praxe ve výzkumu kosmetiky. Vývoj nových výrobků je založen na využití nejnovějších kosmetologických poznatků. Od samého počátku činnosti firmy je kladen důraz na maximální kvalitu výrobků při jejich cenové dostupnosti. Pro výrobu jsou používány pouze prvotřídní suroviny od renomovaných dodavatelů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hessler
  • EAN: 8595151100409
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Hessler Styling Hair Spray 1000ml
Hessler Styling Hair Spray 1000ml
139