Hessler Color Oxid 9% 1000ml – Emulzní peroxid vodíku

109 

Hessler Color Oxid 9% 1000ml – Emulzní peroxid vodíku od společnosti s výborným jménem Hessler je u nás k dostání za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Hessler Color Oxid 9% 1000ml – Emulzní peroxid vodíku – nyní nakoupíte za 109 Kč.

Katalogové číslo: 8595151100034 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hessler Color Oxid 9% 1000ml – Emulzní peroxid vodíku od tohoto předního výrobce Hessler . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Stabilizovaný peroxid vodíku ve viskozní emulzi pro oxidační barvy na vlasy. Zaručuje dokonalý výsledek jak při barvení, tak i při odbarvování vlasů. Složení peroxidu vodíku COLOR OXID je navrženo tak, že ho lze použít pro všechny značky barev na vlasy. Použití: Vždy při barvení, či odbarvování vlasů postupujte podle návodu výrobce barvy nebo odbarvovacího přípravku. Upozornění: obsahuje peroxid vodíku dráždí oči a kůži v případě zasažení oka nebo pokožky, důkladně opláchněte vodou, ve vážnějších případech vyhledejte lékaře při práci používejte ochranné rukavice skladujte mimo dosah dětí skladujte v chladu a temnu Hessler kosmetika Hessler kosmetika je česká firma, která se zabývá především výrobou profesionální vlasové kosmetiky. Všechny výrobky pocházejí z vlastního vývoje firmy, ve kterém jsou využity zkušenosti z dlouhodobé praxe ve výzkumu kosmetiky. Vývoj nových výrobků je založen na využití nejnovějších kosmetologických poznatků. Od samého počátku činnosti firmy je kladen důraz na maximální kvalitu výrobků při jejich cenové dostupnosti. Pro výrobu jsou používány pouze prvotřídní suroviny od renomovaných dodavatelů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hessler
  • EAN: 8595151100034
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml.  . . . . . . . . .
Hessler Color Oxid 9% 1000ml - Emulzní peroxid vodíku
Hessler Color Oxid 9% 1000ml – Emulzní peroxid vodíku
109