HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 100 g 54 Červená

175 

HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 100 g 54 Červená od předního výrobce HennaPlus je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 100 g 54 Červená právě nyní za bezkonkurenční cenu 175 Kč.

Katalogové číslo: 8710267270543 Kategorie: , Štítek:

Popis

HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 100 g 54 Červená od známé značky HennaPlus je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Skvělá volba pro zcela přirozené obarvení vašich vlasů. Přírodní prášková barva HennaPlus dodá vlasům objem a přirozený lesk. Posiluje strukturu vlasů a použité bylinné složky posilují vlasové kořínky. Jediný 100 % přírodní přípravek pro nejkrásnější, intenzivní a přirozený odstín i okouzlující lesk. Neobsahuje amoniak, peroxid ani žádné další chemické složky. přidáním mleté kávy do směsi neutralizujete oxidaci barvy do výrazného červeného odstínu, výsledná barva je závislá na původní barvě a hustotě vašich vlasů a na délce působení barvy – pro další informace o výsledném efektu na vašem odstínu vlasů se podívejte na tabulku .

 

Informace o produktu

  • Značka: HennaPlus
  • EAN: 8710267270543
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Dlouhotrvající”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Sypký”}}.  . . . . . . . . .
HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 100 g 50 Zlatá blond
HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 100 g 54 Červená
175