HennaPlus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) 4.67 Červeně fialově hnědá

249 

HennaPlus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) 4.67 Červeně fialově hnědá od kvalitního výrobce HennaPlus je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. HennaPlus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) 4.67 Červeně fialově hnědá výhodně za skvělou cenu 249 Kč.

Katalogové číslo: 8710267491474 Kategorie: , Štítek:

Popis

HennaPlus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) 4.67 Červeně fialově hnědá od dodavatele s dlouholetou historií HennaPlus je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Dlouhotrvající barva HennaPlus přináší krásné, trvanlivé a intenzivní odstíny, okouzlující lesk a vyváženou péči o vlasy. Vaše nová barva vydrží až 3 měsíce. Dlouhotrvající barvy 100 % kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín vlasů až o 6 stupňů. Barvy poskytují dokonalé krytí šedin i na úplně šedé vlasy. Pokud máte více než 50 % šedých vlasů a chcete si nabarvit vlasy některým módním odstínem (červená, fialová, měděná), doporučujeme namíchat tuto barvu s vhodným přírodním odstínem (vaší původní barvou vlasů) pro intenzivnější barvu. Dlouhotrvající barvy HENNAPLUS lze bez problémů použít na dříve barvené vlasy. Chcete-li zesvětlit odstín dříve barvených vlasů, je nutno přidat bělící prvek – doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Dlouhotrvající barvy lze použít i na vlasy ošetřené trvalou ondulací – nejdříve však po 2 týdnech od trvalé ondulace. K obarvení zesvětlených (bělených) vlasů je potřeba provést pre-pigmentaci – doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Samozřejmě, pokud již máte vlasy obarvené Hennaplus dlouhotrvající barvou, lze použít jakoukoliv další dlouhotrvající či krémovou barvu Hennaplus.

 

Informace o produktu

  • Značka: HennaPlus
  • EAN: 8710267491474
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Vyživující, Dlouhotrvající”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
HennaPlus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) 7.54 Café Latte
HennaPlus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) 4.67 Červeně fialově hnědá
249