Havlíkova Apotéka – Vlasové bylinné tonikum 50ml

117 

Havlíkova Apotéka – Vlasové bylinné tonikum 50ml od značky s dobrým jménem Havlíkova Apotéka jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Havlíkova Apotéka – Vlasové bylinné tonikum 50ml ve skvělé akci za 117 Kč.

Katalogové číslo: 8594177410745 Kategorie: , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Vlasové bylinné tonikum 50ml od známé značky Havlíkova Apotéka je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Působí jako prevence proti lupům, stabilizuje problémovou vlasovou pokožku, pečuje o poškozená vlasová vlákna, dodává lesk, hebkost a podporuje růst vlasů. Použití: aplikujte na mokré vlasy a jemně vmasírujte do pokožky. Tonikum není třeba smývat. Doporučujeme aplikovat každý třetí den, u problematické pokožky aplikujte každý den po dobu jednoho měsíce. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177410745
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Vlasové bylinné tonikum 50ml
Havlíkova Apotéka – Vlasové bylinné tonikum 50ml
117