Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml

383 

Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml od výrobce s dobrým jménem Havlíkova Apotéka je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml , produkt koupíte ted u nás za 383 Kč.

Katalogové číslo: 8594177411001 Kategorie: , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml od této přední společnosti Havlíkova Apotéka je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Tento ocet je určen pro všechny typy vlasů, především pro vlasy suché, oslabené a bez lesku. Tradičně se používal k ošetření vlasů po mytí a odstranění zbytků mýdla. Je to účinný přírodní kondicionér. Použití: vlasovým otcem vymyjte zbytky šamponu a po krátkém působení důkladně spláchněte studenou vodu. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177411001
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Bylinný vlasový ocet 200ml
Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml
383