Goldwell StyleSign Ultra Volume Soft Volumizer 200ml – Sprej pro zvětšení objemu

381 

Goldwell StyleSign Ultra Volume Soft Volumizer 200ml – Sprej pro zvětšení objemu od přední společnosti Goldwell lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Goldwell StyleSign Ultra Volume Soft Volumizer 200ml – Sprej pro zvětšení objemu právě nyní za 381 Kč.

Katalogové číslo: 4021609279341 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Ultra Volume Soft Volumizer 200ml – Sprej pro zvětšení objemu od přední značky Goldwell , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Tento objemový sprej na foukání dodá jemným a normálním vlasům přirozený a dlouhotrvající tvar. Přípravek má sílu objemové pěny a jednoduchost spreje. Ideální produkt pro snadné rozčesávání a oslnivou foukanou. Řada StyleSign Ultra Volume Vám dodá dlouhotrvající tvar, objem a silné, ale flexibilní zpevnění. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609279341
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Styling Pro objem vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Ultra Volume Soft Volumizer 200ml - Sprej pro zvětšení objemu
Goldwell StyleSign Ultra Volume Soft Volumizer 200ml – Sprej pro zvětšení objemu
381