Goldwell StyleSign Ultra Volume Power Whip 300ml – Posilující pěna

269 

Goldwell StyleSign Ultra Volume Power Whip 300ml – Posilující pěna od této skvělé značky Goldwell lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Goldwell StyleSign Ultra Volume Power Whip 300ml – Posilující pěna cenově vychází na 269 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275022 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Ultra Volume Power Whip 300ml – Posilující pěna od společnosti s úžasnou pověstí Goldwell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Pěna dodává jemným až normálním vlasům pevnost a dlouhotrvající objem. Pro pocit pevnějších vlasů. Použití: aplikujte do ručníkem vysušených vlasů. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275022
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro objem vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Ultra Volume Power Whip 300ml - Posilující pěna
Goldwell StyleSign Ultra Volume Power Whip 300ml – Posilující pěna
269