Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování

516 

Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování od značky Goldwell . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování cenově vychází na 516 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275107 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování od společnosti s úžasnou pověstí Goldwell , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Po použití na ručníkem vysušené vlasy podpoří držení a ohromující objem. Při použítí do suchých vlasů poskytuje pružnou plnost a tvar. Promnutí vlasů efekt obnoví. Přípravek nezatěžuje vlasy. Použití: Nastříkejte do vlhkých vlasů pro extra tvar a objem. Pro poddajný objem a extra tvar lze také nastříkat do suchých vlasů. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275107
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro objem vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml - Objemový sprej na fénování
Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování
516