Goldwell StyleSign Ultra Volume Glamour Whip 300ml – Pěnové tužidlo pro větší zářivost

269 

Goldwell StyleSign Ultra Volume Glamour Whip 300ml – Pěnové tužidlo pro větší zářivost od známé kvalitní značky Goldwell je k sehnání u nás za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Goldwell StyleSign Ultra Volume Glamour Whip 300ml – Pěnové tužidlo pro větší zářivost právě nyní za skvělou cenu 269 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275121 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Ultra Volume Glamour Whip 300ml – Pěnové tužidlo pro větší zářivost značky s tradicí a dobrou pověstí Goldwell je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Pěna dodává mdlým a namáhaným vlasům péči a zářivost. Pro objem a silné, ale flexibilní zpevnění. Použití: aplikujte do ručníkem vysušených vlasů před foukáním. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275121
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Ultra Volume Glamour Whip 300ml - Pěnové tužidlo pro větší zářivost
Goldwell StyleSign Ultra Volume Glamour Whip 300ml – Pěnové tužidlo pro větší zářivost
269