Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish 300ml – Lak pro zářivý lesk

269 

Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish 300ml – Lak pro zářivý lesk od dodavatele se skvělou pověstí Goldwell je k sehnání u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish 300ml – Lak pro zářivý lesk – nyní nakoupíte za 269 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275138 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish 300ml – Lak pro zářivý lesk značky s tradicí a dobrou pověstí Goldwell je k dostátní teď u nás za super cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Tento lak poskytuje jemné, flexibilní zpevnění pro přirozený pohyb vlasů. Dodává vlasům intenzivní lesk a zářivost. Použití: podle potřeby aplikujte do suchých vlasů. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275138
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish 300ml - Lak pro zářivý lesk
Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish 300ml – Lak pro zářivý lesk
269