Goldwell StyleSign Just Smooth Diamond Gloss 150ml – Sprej pro ochranu a lesk vlasů

269 

Goldwell StyleSign Just Smooth Diamond Gloss 150ml – Sprej pro ochranu a lesk vlasů od skvělého výrobce Goldwell . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Goldwell StyleSign Just Smooth Diamond Gloss 150ml – Sprej pro ochranu a lesk vlasů – cena 269 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275190 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Just Smooth Diamond Gloss 150ml – Sprej pro ochranu a lesk vlasů od této značky Goldwell . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Sprej po dobu až 72 hodin chrání vlasy před vlhkostí. Pro hedvábnou jemnost a vysoký lesk. Díky anti-frizz efektu krotí i rozlítané vlasy. Použití: aplikujte do suchých vlasů. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275190
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Just Smooth Diamond Gloss 150ml - Sprej pro ochranu a lesk vlasů
Goldwell StyleSign Just Smooth Diamond Gloss 150ml – Sprej pro ochranu a lesk vlasů
269