Goldwell Pudr pro zakrytí odrostů Dualsenses Color Revive (Root Retouche Powder) 3,7 g Light Blonde

376 

Goldwell Pudr pro zakrytí odrostů Dualsenses Color Revive (Root Retouche Powder) 3,7 g Light Blonde od tohoto výrobce Goldwell je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Goldwell Pudr pro zakrytí odrostů Dualsenses Color Revive (Root Retouche Powder) 3,7 g Light Blonde – cena 376 Kč.

Katalogové číslo: 4021609056447 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Goldwell Pudr pro zakrytí odrostů Dualsenses Color Revive (Root Retouche Powder) 3,7 g Light Blonde od dodavatele se skvělou pověstí Goldwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Vlasový pudr pro zakrytí odrostů a šedivých vlasů. Okamžitě kryje odrosty a šediny, čímž prodlužuje dobu mezi barvením. Absorbuje přebytečnou mastnotu u kořínků a tím dodá pocit svěžesti po celý den. Je odolný proti vlhkosti. Balení obsahuje houbičku na aplikaci a praktické zrcátko.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609056447
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy šedé”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”}}.  . . . . . . . . .
Goldwell Pudr pro zakrytí odrostů Dualsenses Color Revive (Root Retouche Powder) 3
Goldwell Pudr pro zakrytí odrostů Dualsenses Color Revive (Root Retouche Powder) 3,7 g Light Blonde
376