Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150ml – Sprej pro jemné vlasy

343 

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150ml – Sprej pro jemné vlasy od spolehlivého výrobce Goldwell . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150ml – Sprej pro jemné vlasy výhodně za super cenu 343 Kč.

Katalogové číslo: 4021609061519 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150ml – Sprej pro jemné vlasy od známého dodavatele Goldwell , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Bezoplachový objemový spray pro jemné vlasy bez objemu pro viditelně větší objem a pocit hustších vlasů. Okamžitě znatelný a viditelně větší objem pro jemné až normální vlasy díky microPROtec Complex a rýžovým proteinům. Ultra jemný spray posilující vlasy a zlepšující rozčesatelnost. Vlasům poskytuje tepelnou ochranu. Použití: Nastříkejte do ručníkem vysušených vlasů, neoplachujte. DUALSENSES ULTRA VOLUME Produkty posilují každé vlasové vlákno od kořínků až ke konečkům. Zároveň také pečují o odlehčení a plnost účesu. Určené jsou pro jemné až zplihlé vlasy. Přípravky využívají rýžový protein s posilujícím efektem, který dodává nevídaný objem jemným i zplihlým vlasům. Výsledky jsou ihned viditelné na dotek i pohled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609061519
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150ml - Sprej pro jemné vlasy
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150ml – Sprej pro jemné vlasy
343