Goldwell Dualsenses Rich Repair Conditioner 200ml – Kondicionér pro poškozené vlasy

232 

Goldwell Dualsenses Rich Repair Conditioner 200ml – Kondicionér pro poškozené vlasy od společnosti s úžasnou pověstí Goldwell lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Goldwell Dualsenses Rich Repair Conditioner 200ml – Kondicionér pro poškozené vlasy – můžete mít za 232 Kč.

Katalogové číslo: 4021609061380 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Rich Repair Conditioner 200ml – Kondicionér pro poškozené vlasy od známého dodavatele Goldwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Kondicionér pro poškozené vlasy s okamžitým účinkem usnadňuje rozčesávání vlasů. Rovněž efektivně účinkuje posiluje redukci lámavosti vlasů. Přípravek je vhodný pro domácí i salonní užití. Dualsenses Rich Repair Produkty zajistí hloubkovou obnovu struktury pro těžce poškozené vlasy a zároveň oživí jejich přírodní lesk. Jsou vhodné pro vlasy suché a poškozené. Technologie IntraLipid ošetřuje vlasy zevnitř díky hloubkovému nahrazování lipidů a výsledkem je intenzivní regenerace pokožky. Ošetřuje také vlasový povrch.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609061380
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Rich Repair Conditioner 200ml - Kondicionér pro poškozené vlasy
Goldwell Dualsenses Rich Repair Conditioner 200ml – Kondicionér pro poškozené vlasy
232