Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas

381 

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas od spolehlivého výrobce Goldwell je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas aktuálně za super cenu 381 Kč.

Katalogové číslo: 4021609061281 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas od tohoto výrobce Goldwell . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Olej pro krepatý vlas zajistí dosažení pocitu nadstandardně hebkých vlasů a jejich oslnivý lesk. Přípravek také poskytuje ochranu proti vlhkosti. Dualsenses Just Smooth Produkty zajistí ovladatelnost, zabránění krepatění, vytvoření lesku a nadstandardní hebkost vlasů. Jsou určeny pro krepaté a nepoddajné vlasy. Řada využívá olej z ořechů kukui z mimořádným hydratačním efektem. Poréznost vlasů vyrovnají aktivní látky, které zároveň uhlazují vlasy na povrchu, tímto se zajistí lepší ovladatelnost, snadnější rozčesávání a odolnost proti krepatění.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609061281
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml - Olej pro krepatý vlas
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas
381