Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml – Kondicionér pro krepaté vlasy

232 

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml – Kondicionér pro krepaté vlasy zboží dodává Goldwell lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml – Kondicionér pro krepaté vlasy levně za 232 Kč.

Katalogové číslo: 4021609061274 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml – Kondicionér pro krepaté vlasy od skvělého a známého výrobce Goldwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Kondicionér pro krepaté vlasy ihned usnadní ročesání vlasů. Zároveň je také vyživuje a dotváří pocit nadstandarní hebkosti. Přípravek je vhodný pro salonní i domáci užití. Dualsenses Just Smooth Produkty zajistí ovladatelnost, zabránění krepatění, vytvoření lesku a nadstandardní hebkost vlasů. Jsou určeny pro krepaté a nepoddajné vlasy. Řada využívá olej z ořechů kukui z mimořádným hydratačním efektem. Poréznost vlasů vyrovnají aktivní látky, které zároveň uhlazují vlasy na povrchu, tímto se zajistí lepší ovladatelnost, snadnější rozčesávání a odolnost proti krepatění.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609061274
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml - Kondicionér pro krepaté vlasy
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml – Kondicionér pro krepaté vlasy
232