Goldwell Dualsenses For Men Power Gel 150ml – Pánský gel na vlasy

271 

Goldwell Dualsenses For Men Power Gel 150ml – Pánský gel na vlasy od značky s dobrým jménem Goldwell lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Goldwell Dualsenses For Men Power Gel 150ml – Pánský gel na vlasy – zboží máme ted u nás za 271 Kč.

Katalogové číslo: 4021609269632 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses For Men Power Gel 150ml – Pánský gel na vlasy od výrobce Goldwell lze pořídit u nás za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Gel pro muže, který poskytuje silné zpevnění, energii a lesk tvarovanému účesu. Obsahuje Recharge System s komplexem guarany a kofeinu, který posiluje pánské vlasy a chrání je proti škodlivým vlivům životního prostředí společně s proteiny a panthenolem. Kombinace mentolu, guarany a kofeinu má vitalizující efekt a stimuluje vlasy i pokožku hlavy a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Použití: Vetřete do dlaní a dále tvarujte účes. Je možno použít na suché i mokré vlasy. Dualsenses For Men Řada péče vyvinutá speciálně pro potřeby mužských vlasů, okamžitě viditelné a znatelné výsledky, posílené vlasy a více energie. Recharge Systém s komplexem guarany a kofeinu posiluje náročné mužské vlasy a chrání je proti škodlivým prvkům životního prostředí společně s proteiny a panthenolem, kombinace mentolu, guarany a kofeinu má vitalizující efekt a stimuluje vlasy i pokožku hlavy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609269632
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses For Men Power Gel 150ml - Pánský gel na vlasy
Goldwell Dualsenses For Men Power Gel 150ml – Pánský gel na vlasy
271