Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy

232 

Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy od společnosti Goldwell – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy – nakoupíte u nás nyní za 232 Kč.

Katalogové číslo: 4021609062264 Kategorie: , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy od tohoto skvělého výrobce Goldwell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Kondicionér vhodný pro křehké, unavené a slabé vlasy s tendencí k lámání. Chrání je proti mechanickému poškození, účinně je obnovuje, dodává potřebnou dávku výživy a napomáhá snadnému rozčesávání. Díky obsahu sójového proteinu regeneruje a zaceluje i silně poškozené vlasy. Pro maximální účinnek je vhodné použití šamponu ze stejné produktové řady. Aktivní složky: Inter-Amino-Bond-Builder technologie – zajistí vniknutí peptidů a aminokyselin do hloubky vlasů, tím je perfektně regeneruje a poskytne potřebnou péči. MicroPROtec complex – postará se o rovnoměrné rozložení účinných složek na vlasech a nabízí okamžitě viditelné výsledky. Sójový protein – účinně dokáže obnovit a zacelit i velmi poškozené vlasy, skvěle vyživuje. Použití: Aplikujte do vlasů lehce vysušených ručníkem, jemně vmasírujte. Nechejte působit několik minut, poté důkladně opláchněte. GOLDWELL DUALSENSES BOND PRO Řada produktů Goldwell Dualsenses Bond Pro nabízí rychlé a skutečně účinné řešení problému s křehkými, unavenými vlasy se sklony k lámání a třepení. Obsahuje speciální technologii Inter-Amino-Bond-Builder a complex MicroPROtec. Tyto složky se postarají o hloubkovou obnovu, výživu a posílení i velmi poškozených vlasů. Zajistí také ochranu barvy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609062264
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml - Kondicionér pro slabé a křehké vlasy
Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 200ml – Kondicionér pro slabé a křehké vlasy
232