Gliss Kur Vyživující maska pro jemné, poškozené vlasy 4v1 (4-in-1 Nutrition Mask) 400 ml

160 

Gliss Kur Vyživující maska pro jemné, poškozené vlasy 4v1 (4-in-1 Nutrition Mask) 400 ml od tohoto výrobce Gliss Kur je k dostání levně a pohodlně online. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Gliss Kur Vyživující maska pro jemné, poškozené vlasy 4v1 (4-in-1 Nutrition Mask) 400 ml – zboží máme ted u nás za 160 Kč.

Katalogové číslo: 90443091 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gliss Kur Vyživující maska pro jemné, poškozené vlasy 4v1 (4-in-1 Nutrition Mask) 400 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Gliss Kur je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Vyživující maska se sójovým proteinem a bambuckým máslem pro poškozené a slabé vlasy. Vyživuje a posiluje strukturu vlasů, chrání konečky před třepením. Bez použití umělých barviv. Lze použít před použitím šamponu, jako kondicionér, maska či bezoplachová péče. Vyzkoušejte také další produkty značky Gliss Kur:

 

Informace o produktu

  • Značka: Gliss Kur
  • EAN: 90443091
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Gliss Kur Vyživující maska pro jemné
Gliss Kur Vyživující maska pro jemné, poškozené vlasy 4v1 (4-in-1 Nutrition Mask) 400 ml
160