Gliss Kur Regenerační šampon pro suché, poškozené vlasy Total Repair (Shampoo) 250 ml

100 

Gliss Kur Regenerační šampon pro suché, poškozené vlasy Total Repair (Shampoo) 250 ml od našeho známého výrobce Gliss Kur – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Gliss Kur Regenerační šampon pro suché, poškozené vlasy Total Repair (Shampoo) 250 ml ve slevě pouze nyní za 100 Kč.

Katalogové číslo: 4015000195317 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Gliss Kur Regenerační šampon pro suché, poškozené vlasy Total Repair (Shampoo) 250 ml od spolehlivého výrobce Gliss Kur je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím předchází budoucímu poškození. Pro potřeby suchých a poškozených vlasů, šampon Total Repair s Keratin Sealer výplní úzce váže keratin a poskytuje hloubkovou péči, poddajnost, lesk a až o 85%* méně lámavosti. * v porovnání s neošetřenými vlasy. Vyzkoušejte také další produkty značky Gliss Kur:

 

Informace o produktu

  • Značka: Gliss Kur
  • EAN: 4015000195317
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Gliss Kur Regenerační šampon pro suché
Gliss Kur Regenerační šampon pro suché, poškozené vlasy Total Repair (Shampoo) 250 ml
100