Gliss Kur Regenerační balzám pro suché, poškozené vlasy Total Repair 200 ml

100 

Gliss Kur Regenerační balzám pro suché, poškozené vlasy Total Repair 200 ml od značky s dobrým jménem Gliss Kur je k dostání za výborné peníze. Získejte tento produkt bezpečně online. Gliss Kur Regenerační balzám pro suché, poškozené vlasy Total Repair 200 ml ve výhodné slevě 100 Kč.

Katalogové číslo: 9000100218009 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gliss Kur Regenerační balzám pro suché, poškozené vlasy Total Repair 200 ml od známé společnosti Gliss Kur je pro vás pro vás právě dnes v akci. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím předchází budoucímu poškození. Pro potřeby suchých a poškozených vlasů, balzám Total Repair s Keratin Sealer výplní úzce váže keratin a poskytuje hloubkovou péči, rozčesatelnost a až o 90% méně lámavosti.* *v porovnání s neošetřenými vlasy. Vyzkoušejte také další produkty značky Gliss Kur:

 

Informace o produktu

  • Značka: Gliss Kur
  • EAN: 9000100218009
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Pro snadné rozčesávání”}}.  . . . . . . . . .
Gliss Kur Regenerační balzám pro suché
Gliss Kur Regenerační balzám pro suché, poškozené vlasy Total Repair 200 ml
100