Gestil Care 3.2 Repairing Mask 250ml – Restrukturační maska

290 

Gestil Care 3.2 Repairing Mask 250ml – Restrukturační maska od výrobce s dobrým jménem Gestil je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Gestil Care 3.2 Repairing Mask 250ml – Restrukturační maska výhodně za cenu 290 Kč.

Katalogové číslo: 8033254495195 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gestil Care 3.2 Repairing Mask 250ml – Restrukturační maska od známé společnosti Gestil , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Ošetření suchých barvených a poškozených vlasů, které jsou špatně rozčesatelné a mají malý objem. Maska dodává vlasům objem, ovladatelnost a lesk. Má antistatický efekt. Výsledek ošetření: větší odolnost vlasového vlákna měkké a snadněji rozčesatelné vlasy větší objem Aktivní látky: rýžové proteiny extrakt z goji rostlinný glycerin vitamin E pro-vitamin B5 arganový olej kyselina hyaluronová komplex ceramidů Návod k použití: Vlasy umyjte vhodným šamponem a masku naneste rovnoměrně do vlhkých vlasů po délkách. Nechte působit 4-5 minut. Pečlivě opláchněte. Masku používejte 2x týdně. Neobsahuje: Parabeny, parfemaci a umělá barviva. Gestil Care Šetrná profesionální linie založená na přírodních aktivních složkách bez parabenů, umělých barviv a umělé parfemaci. Gestil Care se stala známou díky vysoce kvalitním surovinám obsažených v jednotlivých formulích. Každý produkt vznikl díky vědeckému výzkumu a spolupráci s kadeřnickými salony již od roku 1994. Gestil Care je oceňována především jako nefarmakologická pomoc při řešení potíží s vlasy a vlasovou pokožkou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Gestil
  • EAN: 8033254495195
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Gestil Care.  . . . . . . . . .
Gestil Care 3.2 Repairing Mask 250ml - Restrukturační maska
Gestil Care 3.2 Repairing Mask 250ml – Restrukturační maska
290