Garnier Posilující šampon na rychle se mastící vlasy Fructis (Pure Fresh Strenghehing Shampoo) 250 ml

109 

Garnier Posilující šampon na rychle se mastící vlasy Fructis (Pure Fresh Strenghehing Shampoo) 250 ml od značky se skvělou pověstí Garnier je u nás za výhodnou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Garnier Posilující šampon na rychle se mastící vlasy Fructis (Pure Fresh Strenghehing Shampoo) 250 ml momentálně v akci za 109 Kč.

Katalogové číslo: 3600541970724 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Garnier Posilující šampon na rychle se mastící vlasy Fructis (Pure Fresh Strenghehing Shampoo) 250 ml od tohoto skvělého výrobce Garnier je k dispizici za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Posilující šampon jemně myje a čistí rychle se mastící vlasy. Díky obsaženým ovocným výtažkům budou vaše vlasy čisté a svěží po delší dobu mezi mytím. Vaše vlasy budou svěží a lehké již od kořínků.

 

Informace o produktu

  • Značka: Garnier
  • EAN: 3600541970724
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy mastné, vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”}}.  . . . . . . . . .
Garnier Posilující šampon na rychle se mastící vlasy Fructis (Pure Fresh Strenghehing Shampoo) 400 ml
Garnier Posilující šampon na rychle se mastící vlasy Fructis (Pure Fresh Strenghehing Shampoo) 250 ml
109