Garnier Posilující šampon Fructis Vitamin & Strength (Reinforcing Shampoo) 400 ml

135 

Garnier Posilující šampon Fructis Vitamin & Strength (Reinforcing Shampoo) 400 ml od spolehlivého výrobce Garnier je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Garnier Posilující šampon Fructis Vitamin & Strength (Reinforcing Shampoo) 400 ml ve výhodné ceně 135 Kč.

Katalogové číslo: 3600542431170 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Garnier Posilující šampon Fructis Vitamin & Strength (Reinforcing Shampoo) 400 ml od značky s dobrým jménem Garnier je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Šampon je obohacený o super duo ingrediencí, výtažky ze superovoce a účinné aktivní ingredience: Červený pomeranč: ovoce s jednou z nejvyšších koncentrací vitaminů a multivitaminový komplex, derivát Vitaminu C a Biotin, ve složení pro posílení vlasů od kořínků po konečky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Garnier
  • EAN: 3600542431170
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”400 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné, vlasy vypadávající”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Garnier Posilující šampon Fructis Vitamin & Strength (Reinforcing Shampoo) 250 ml
Garnier Posilující šampon Fructis Vitamin & Strength (Reinforcing Shampoo) 400 ml
135