Garnier Permanentní olejová barva na vlasy bez amoniaku Olia 110 superjasná přírodní blond

123 

Garnier Permanentní olejová barva na vlasy bez amoniaku Olia 110 superjasná přírodní blond od dodavatele s dlouholetou historií Garnier – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Garnier Permanentní olejová barva na vlasy bez amoniaku Olia 110 superjasná přírodní blond – nakoupíte u nás nyní za 123 Kč.

Katalogové číslo: 3600542244268 Kategorie: , Štítek:

Popis

Garnier Permanentní olejová barva na vlasy bez amoniaku Olia 110 superjasná přírodní blond od známé kvalitní značky Garnier je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Garnier Olia je první barva na vlasy s obsahem oleje v barvícím krému, který se přímo podílí na barvícím procesu, nejen na závěrečné péči. Barvení vlasů už nikdy nebude jako dřív! Vyzkoušejte i další produkty značky Garnier !

 

Informace o produktu

  • Značka: Garnier
  • EAN: 3600542244268
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Garnier Permanentní olejová barva na vlasy bez amoniaku Olia 4.26 Růžovo fialová
Garnier Permanentní olejová barva na vlasy bez amoniaku Olia 110 superjasná přírodní blond
123