Garnier Maska pro nepoddajné a krepaté vlasy (Cocoa Butter Hair Food) 390 ml

183 

Garnier Maska pro nepoddajné a krepaté vlasy (Cocoa Butter Hair Food) 390 ml od této přední společnosti Garnier , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Garnier Maska pro nepoddajné a krepaté vlasy (Cocoa Butter Hair Food) 390 ml stojí ted u nás 183 Kč.

Katalogové číslo: 3600542450041 Kategorie: , Štítek:

Popis

Garnier Maska pro nepoddajné a krepaté vlasy (Cocoa Butter Hair Food) 390 ml od výrobce se skvělou pověstí Garnier . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Vyhlazující maska na vlasy Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food s obsahem kakaového másla, obohacená o kokosový a jojobový olej účinně a šetrně pečuje o nepoddajné a krepaté vlasy, kterým navrací původní vitalitu a lesk. Vyhlazuje vlasy a udržuje je hebké na dotek. Složení je z 97 % přírodního původu, zbývající 3 % zaručují bezpečnost, senzorické vlastnosti a stabilitu produktu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Garnier
  • EAN: 3600542450041
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy krepaté, silné”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Garnier Maska pro nepoddajné a krepaté vlasy (Cocoa Butter Hair Food) 390 ml
Garnier Maska pro nepoddajné a krepaté vlasy (Cocoa Butter Hair Food) 390 ml
183