Freeze It Mega Clear Dry Shampoo 184g – Suchý šampon

189 

Freeze It Mega Clear Dry Shampoo 184g – Suchý šampon od známého předního výrobce Freeze It lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Freeze It Mega Clear Dry Shampoo 184g – Suchý šampon právě nyní za 189 Kč.

Katalogové číslo: 079531003477 Kategorie: , Štítek:

Popis

Freeze It Mega Clear Dry Shampoo 184g – Suchý šampon od této přední společnosti Freeze It , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Suchý šampon nabízí dokonalou první pomoc v případě nedostatku času pro umytí vlasů. Absorbuje totiž přebytečný maz z vlasů i vlasové pokožky a navrací jim chybějící objem, přirozený lesk a čistou vůni. vhodný pro jakýkoliv typ vlasů pohlcuje přebytečný vlasový i kožní maz poskytuje objem dodává lehkou, čistou vůni snadná aplikace nezanechává stopy, lehce se vyčesává s obsahem panthenolu / vitamínu B5 FREEZE IT Freeze It díky svému jedinečnému kreativnímu citu a vývojovému oddělení vybudoval kvalitní stylingové produkty pro dokonalou úpravu účesů. V nabídce této značky je široká řada vlasových sprejů, laků, pěn a gelů na vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Freeze It
  • EAN: 079531003477
  • Další vlastnosti: Objem 184 g. Typ vlasů Mastný vlas. Styling Pro objem vlasů.  . . . . . . . . .
Freeze It Mega Clear Dry Shampoo 184g - Suchý šampon
Freeze It Mega Clear Dry Shampoo 184g – Suchý šampon
189