Framesi FM Wake Me Up Curl Spray 227 150ml – Sprej pro oživení tvaru kudrn

300 

Framesi FM Wake Me Up Curl Spray 227 150ml – Sprej pro oživení tvaru kudrn s pečetí kvality od Framesi . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Framesi FM Wake Me Up Curl Spray 227 150ml – Sprej pro oživení tvaru kudrn právě teď za cenu 300 Kč.

Katalogové číslo: 8059606680897 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi FM Wake Me Up Curl Spray 227 150ml – Sprej pro oživení tvaru kudrn od spolehlivého výrobce Framesi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Stylingový přípravek ve spreji nabídne okamžitou hydrataci, vzpruhu a obnovení tvaru unaveným kudrnám či vlnám. Vhodný k použití zejména ve dnech mezi mytím vlasů. Obsahuje filmogenní látky s regenerační schopností a extrakt z řasy Wakame, který o vlasy pečuje a chrání je před nežádoucím poškozením důsledkem tepelné úpravy či smogu z okolí. Použití: Přípravek aplikujte rovnoměrně do suchých vlasů, nerozčesávejte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606680897
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Styling Pro definici vln. Řada Framesi FOR-ME.  . . . . . . . . .
Framesi FM Wake Me Up Curl Spray 227 150ml - Sprej pro oživení tvaru kudrn
Framesi FM Wake Me Up Curl Spray 227 150ml – Sprej pro oživení tvaru kudrn
300